Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).




×

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową i rozprawę doktorską poświęconą Policji Państwowej w okresie XX-lecia międzywojennego

Szanowni Studenci oraz Absolwenci!
serdecznie zapraszamy do udziału w I edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową i rozprawę doktorską poświęconą Policji Państwowej w okresie XX-lecia międzywojennego, organizowanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Konkurs ma na celu z jednej strony spopularyzowanie wiedzy, dotyczącej Policji Państwowej, z drugiej zaś – zachęcenie studentów do zainteresowania się tematyką historii polskich służb mundurowych.

Do udziału w Konkursie mogą być zgłoszone prace dyplomowe bądź rozprawy doktorskie, których obrona zakończona została uzyskaniem pozytywnej oceny z egzaminu i nastąpiła pomiędzy dniem 1 stycznia 2015 roku a dniem 15 września 2017 roku. Ostateczny termin składania prac upływa 30 września 2017 r. Zwycięzcy zostaną wyłonieni do końca października 2017 r.

Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę. Autorzy trzech najwyżej ocenionych otrzymają nagrody pieniężne:

  • za zajęcie pierwszego miejsca – 5 000 zł;
  • za zajęcie drugiego miejsca – 3000 zł;
  • za zajęcie trzeciego miejsca – 2000 zł.

Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać na stronie bądź w Departamencie Komunikacji Społecznej MSWiA pod adresem e-mail: juliusz.karpinski@mswia.gov.pl.


Konkurs na najlepszą pracę dyplomową i rozprawę doktorską poświęconą Policji Państwowej w okresie XX-lecia międzywojennego

           
Akademia Profilaktyki SAN to platforma edukacyjna ukierunkowana na upowszechnianie najnowszych rozwiązań metodycznych oraz wiedzy w zakresie profilaktyki społecznej i profilaktyki zachowań ryzykownych i uzależnień. Działamy poprzez: badania i diagnozy społeczne; studia naukowe i analizy problemów; nowoczesne wydawnictwa – tradycyjne i multimedialne; konferencje i warsztaty metodyczne oraz zajęcia edukacyjno-profilaktyczne adresowane m.in. do: rad pedagogicznych placówek oświatowych (szkół, przedszkoli, bibliotek), opiekuńczo-wychowawczych i resocjalizacyjnych, uczniów i rodziców; konferencje i seminaria naukowe; warsztaty metodyczne dla kuratorów sądowych, zespołów ratownictwa medycznego, samorządowych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, straży miejskich i gminnych. zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!