Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Łódzkie Forum Przeciwko Mowie Nienawiści, Przemocy i Wykluczeniu pod hasłem "NIE HEJTUJ MNIE I NIE WYKLUCZAJ!"

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w Łódzkim Forum Przeciwko Mowie Nienawiści, Przemocy i Wykluczeniu pod hasłem „NIE HEJTUJ MNIE I NIE WYKLUCZAJ!”, które odbędzie się w dniu 27 maja 2019 r. w Pałacu Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi przy ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 86.

Forum poświęcone bezpieczeństwu społeczności lokalnej Łodzi będzie okazją do refleksji nad aktualnym stanem bezpieczeństwa i poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w kontekście zagrożeń czynami z nienawiści i przemocy psychicznej w różnych grupach społecznych, zwłaszcza wśród dzieci, młodzieży oraz seniorów i osób chorych bądź niepełnosprawnych. Będzie ono także okazją do przemyśleń nad konsekwencjami wykluczenia i najskuteczniejszymi formami przeciwdziałania temu zjawisku.

Rejestracja udziału w Forum: wysłanie zgłoszenia mailowego na adres wspolpraca@san.edu.pl w terminie do 17 maja 2019 r.

Szczegóły dotyczące tematyki Forum znajdziecie Państwo w załączonych plikach.

dokumenty   Pismo przewodnie [pobierz]

dokumenty   Program Forum [pobierz]


Łódzkie Forum Przeciwko Mowie Nienawiści, Przemocy i Wykluczeniu

           
Akademia Profilaktyki SAN to platforma edukacyjna ukierunkowana na upowszechnianie najnowszych rozwiązań metodycznych oraz wiedzy w zakresie profilaktyki społecznej i profilaktyki zachowań ryzykownych i uzależnień. Działamy poprzez: badania i diagnozy społeczne; studia naukowe i analizy problemów; nowoczesne wydawnictwa – tradycyjne i multimedialne; konferencje i warsztaty metodyczne oraz zajęcia edukacyjno-profilaktyczne adresowane m.in. do: rad pedagogicznych placówek oświatowych (szkół, przedszkoli, bibliotek), opiekuńczo-wychowawczych i resocjalizacyjnych, uczniów i rodziców; konferencje i seminaria naukowe; warsztaty metodyczne dla kuratorów sądowych, zespołów ratownictwa medycznego, samorządowych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, straży miejskich i gminnych. zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!