Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Podziękowania dla Społecznej Akademii Nauk za aktywne wsparcie akcji „Mocni Razem – Pomagamy!”

Akcja charytatywna „Mocni Razem – Pomagamy!” dobiegła końca. Miło nam poinformować, iż podczas całej akcji udało się zebrać aż 29 406 zł.

Celem akcji była pomoc dla Mai, Antka i Tymka, którzy od lat zmagają się z chorobami, które całkowicie zmieniły ich dzieciństwo. W przypadku każdego z dzieci potrzebne są środki na kosztowne leczenie i rehabilitację – na ten cel właśnie zostaną przeznaczone wszystkie zebrane pieniądze.

Tę szlachetna inicjatywę od samego początku aktywnie wspierała Społeczna Akademia Nauk, która ufundowała m.in. nagrody dla uczestników turnieju koszykówki inaugurującego akcję.

Za okazane wsparcie i pomoc otrzymaliśmy dyplom z podziękowaniem, który w imieniu Władz Uczelni odebrał Pan Mirosław Olszewski – Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno – gospodarczym.


Mocni Razem – Pomagamy!

           
Akademia Profilaktyki SAN to platforma edukacyjna ukierunkowana na upowszechnianie najnowszych rozwiązań metodycznych oraz wiedzy w zakresie profilaktyki społecznej i profilaktyki zachowań ryzykownych i uzależnień. Działamy poprzez: badania i diagnozy społeczne; studia naukowe i analizy problemów; nowoczesne wydawnictwa – tradycyjne i multimedialne; konferencje i warsztaty metodyczne oraz zajęcia edukacyjno-profilaktyczne adresowane m.in. do: rad pedagogicznych placówek oświatowych (szkół, przedszkoli, bibliotek), opiekuńczo-wychowawczych i resocjalizacyjnych, uczniów i rodziców; konferencje i seminaria naukowe; warsztaty metodyczne dla kuratorów sądowych, zespołów ratownictwa medycznego, samorządowych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, straży miejskich i gminnych. zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!