Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

"Bezpieczn@ więź!" - łódzka kampania profilaktyczna przeciw cyberzagrożeniom


Bezpieczn@ więź! - łódzka kampania profilaktyczna
przeciw cyberzagrożeniom

W programie trwającego ponad miesiąc obszernego działania profilaktycznego "Bezpieczn@ więź!" znalazły się warsztaty prowadzone przez studentów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i zajęcia warsztatowe prowadzone przez licealistów z klas mundurowych dla uczniów klas VI i VII szkół podstawowych oraz gimnazjalistów, prelekcje dla rodziców, seminarium metodyczne dla nauczycieli i wychowawców, a także konkurs dla dzieci i młodzieży uczestniczącej w Kampanii.

Innowacyjny projekt wykorzystujący między innymi walory profilaktyki rówieśniczej jest próbą integrowania działań profilaktycznych w Łodzi.

Inauguracja Kampanii została zaplanowana na 6 lutego 2018 roku – w dniu Bezpiecznego Internetu. Działania kampanijne potrwają do 23 marca br.

Szczegółowy opis Kampanii, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu organizowanego w ramach Kampanii znajduje się w załączonych plikach.

Zgłoszenia szkół zainteresowanych uczestnictwem w projekcie przyjmowane będą do 16 lutego 2018 r.O kwalifikacji zainteresowanej szkoły zdecyduje kolejność zgłoszeń.

dokumenty   Formularz [pobierz]

dokumenty   Regulamin [pobierz]

dokumenty   Zalacznik-nr-1 [pobierz]

dokumenty   Zalacznik-nr-2 [pobierz]

dokumenty   Zaproszenie [pobierz]

           
Akademia Profilaktyki SAN to platforma edukacyjna ukierunkowana na upowszechnianie najnowszych rozwiązań metodycznych oraz wiedzy w zakresie profilaktyki społecznej i profilaktyki zachowań ryzykownych i uzależnień. Działamy poprzez: badania i diagnozy społeczne; studia naukowe i analizy problemów; nowoczesne wydawnictwa – tradycyjne i multimedialne; konferencje i warsztaty metodyczne oraz zajęcia edukacyjno-profilaktyczne adresowane m.in. do: rad pedagogicznych placówek oświatowych (szkół, przedszkoli, bibliotek), opiekuńczo-wychowawczych i resocjalizacyjnych, uczniów i rodziców; konferencje i seminaria naukowe; warsztaty metodyczne dla kuratorów sądowych, zespołów ratownictwa medycznego, samorządowych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, straży miejskich i gminnych. zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!