Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Ogólnopolska Konferencja Naukowo - Szkoleniowa UMEDomino

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej UMEDomino, która odbędzie się w dniach 11-12 maja 2018 r. w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Konferencja jest skierowana do studentów, licealistów, młodych lekarzy oraz wszystkich pozostałych osób zainteresowanych tematyką zdrowia.

Celem Konferencji jest pokazanie jak łączenie na pozór niezwiązanych ze sobą działów medycyny pozwala na indywidualne podejście do pacjenta i poszerza możliwości jego terapii. Istotnym aspektem jest ukazanie jak wygląda proces diagnostyczny oraz przedstawienie ciekawych prac naukowych, nad którymi pracują polscy specjaliści. Dodatkowym celem jest zainteresowanie studentów i licealistów tematyką badań prowadzonych w ramach działalności Studenckich Kół Naukowych oraz szczególne zwrócenie uwagi na dialog międzydyscyplinarny w rozwoju naukowym.

Rejestracja udziału w Konferencji

Więcej informacji o Konferencji znajdziecie Państwo pod linkiem.

Patronat naukowy nad Konferencją objęła Społeczna Akademia Nauk.


Ogólnopolska Konferencja Naukowo - Szkoleniowa UMEDomino

           
Akademia Profilaktyki SAN to platforma edukacyjna ukierunkowana na upowszechnianie najnowszych rozwiązań metodycznych oraz wiedzy w zakresie profilaktyki społecznej i profilaktyki zachowań ryzykownych i uzależnień. Działamy poprzez: badania i diagnozy społeczne; studia naukowe i analizy problemów; nowoczesne wydawnictwa – tradycyjne i multimedialne; konferencje i warsztaty metodyczne oraz zajęcia edukacyjno-profilaktyczne adresowane m.in. do: rad pedagogicznych placówek oświatowych (szkół, przedszkoli, bibliotek), opiekuńczo-wychowawczych i resocjalizacyjnych, uczniów i rodziców; konferencje i seminaria naukowe; warsztaty metodyczne dla kuratorów sądowych, zespołów ratownictwa medycznego, samorządowych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, straży miejskich i gminnych. zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!